Naším cielom je uspokojit požiadavky všetkých zákazníkov, ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách.Naším cielom je uspokojit požiadavky všetkých zákazníkov, ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách.Naším cielom je uspokojit požiadavky všetkých zákazníkov,Naším cielom je uspokojit požiadavky všetkých zákazníkov, ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách.Naším cielom je uspokojit požiadavky všetkých zákazníkov, ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách. Naším cielom je uspokojit požiadavky všetkých zákazníkov, ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách.ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách.ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách.ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách.ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách.

GoldenTan - Bratislava Petržalka

Solárna kozmetika

Logo Australian Gold

Pre vaše celoživotné opálenie ...

U nás nájdete najširší výber solárnej kozmetiky znacky Australian Gold, ktorá je císlom jedna v oblasti solárnej kozmetiky. Všetky hlavné zložky sú na prírodnej báze a pomáhajú získat co najtmavšie opálenie a zachovat pokožku co najzdravšiu, takže opálenie je skutocne vaše a teda prirodzené! ! ! Výskumní pracovníci z Australian Gold Institute sú priekopníkmi v príprave tých najkvalitnejších opalovacích výrobkov a v ich prispôsobovaniu potrebám zákazníkov.

a pre životnost vášho opálenia!

Australian Gold

Preco by ste mali používat naše opalovacie prípravky?

• RÝCHLEJŠIE SA OPÁLITE
• DOSIAHNETE TMAVŠIE OPÁLENIE
• ZOSTANETE DLHŠIE OPÁLENÍ

Preto pokial chcete dosiahnut najlepšie opálenie, obklopte sa týmito zdravými zložkami, uvedte svoju pokožku do jej prirodzeného zdravého režimu tak, že sa budú môct spustit prírodné procesy vo vašom tele. Potom pocas opalovania dosiahnete najtmavšie výsledky, aké je vaša pokožka schopná dosiahnut. Toto je základná myšlienka, ktorá sa skrýva za našimi opalovacími prípravkami.

Pre tmavú farbu, ktorú milujete!

Australian Gold

Výsledky použitia opalovacích prípravkov so zložkami s liecivými úcinkami na pokožku dokážu zvýšit opalovacie výsledky o 30-40 percent. Záleží na type a stave pokožky.

Prídte sa presvedcit a vybrat si ten Váš prípravok na opalovanie v soláriu. Pri jeho výbere Vám velmi rád poradí náš školený personál.

Dajte vašej pokožke to najlepšie. Odmenou vám je zdravá a krásne opálená pokožka.

Kozmetika Peau D'or Kozmetika Tahnee
Seo servis

Design by GOLDEN TAN 2010