Naším cielom je uspokojit požiadavky všetkých zákazníkov, ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách.Naším cielom je uspokojit požiadavky všetkých zákazníkov, ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách.Naším cielom je uspokojit požiadavky všetkých zákazníkov,Naším cielom je uspokojit požiadavky všetkých zákazníkov, ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách.Naším cielom je uspokojit požiadavky všetkých zákazníkov, ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách. Naším cielom je uspokojit požiadavky všetkých zákazníkov, ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách.ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách.ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách.ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách.ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách.

GoldenTan - Bratislava Petržalka

IPL EXILITE

Ponúkame vám IPL procedúry pomocou špičkového zariadenia EXILITE. Toto zariadenie vyniká vysokou efektivitou ošetrenia pri všetkých typoch procedúr vďaka dokonalému systému oddelených pulzov, využiteľnou energiou až 66J, najrýchlejšiemu pulznému systému na trhu a chladením až do -10 °C čím sa zaručuje takmer bezbolestná procedúra IPL.

Po ošetrení IPL máte možnosť bezplatne využiť ošetrenie zriadením BTL POSTLIGHT™, ktoré podporuje hojenie začervenanej pokožky.

EPILÁCIAFOTOOMLADENIELIEČBA AKNÉODSTRÁNENIE PIGMENTÁCIÍODSTRÁNENIE ŽILIEK

IPL EXILITE - TRVALÁ EPILÁCIA

IPL EPILÁCIA alebo trvalá epilácia je najpohodlnejšia, najistejšia a najúčinnejšia depilačná metóda na trhu. Chĺpky na ľudskom tele sú celkom prirodzeným javom. Estetické normy dnešnej doby však uprednostňujú dokonale hladké ženské telo. Ale aj ochlpenie niektorých častí mužského tela sa dnes považuje za nevzhľadné. V súčasnosti je viacero možností ako sa zbaviť neželaného ochlpenia. Zbaviť sa chĺpkov nám umožňujú IPL technológie. 
Dlhodobé odstránenie ochlpenia IPL pracuje na báze Intenzívneho Pulzného Svetla (IPL). Je to najnovšia technológia, ktorá bezpečne odstráni nežiaduce ochlpenie z akejkoľvek časti ľudského tela. Pulzné svetlo prenikne ku korienku chĺpku, reaguje s jeho farbivom a zmenou svetelného žiarenia na tepelnú energiu dochádza k zahriatiu vlasového korienka a jeho definitívnemu zničeniu.

Aby sa dosiahol čo najlepší efekt je potrebné aspoň dva týždne sa neopaľovať v soláriu alebo na slnku a pred samotným zákrokom a po ňom dodržiavať fotoprotekciu pokožky, aby nevznikali nežiadúce pigmentácie. Pred samotným zákrokom sa nesmie depilovať voskom alebo pinzetou minimálne 30 dní a v ideálnom prípade oholiť ošetrovanú oblasť 48 hodín pred ošetrením. 

Epiláciu odporúčame opakovať 2 až 6 krát kde medzi jednotlivými epiláciami IPL je potrebná pauza 4 až 6 týždňov. Dôvodom opakovaných ošetrení je rastová fáza chĺpkov, ktorý v priebehu svojho života prechádza určitými rastovými cyklami. V aktívnej fáze rastu je chĺpok odstránený, pričom chĺpky v kľudovej fáze prichádzajú na rad v nasledujúcich ošetreniach. Epilácia odstraňuje nežiaduce ochlpenie natrvalo. V prípade negatívnych faktorov, ktoré ovplyvňujú rast chĺpkov ako napr. hormonálna nestabilita, alebo gynekologické ochorenia nemusí byť výsledok 100%. V tomto prípade dochádza k odstráneniu asi 90% chĺpkov, pričom zostávajúce chĺpky zmenia svoju hrúbku a farbu na bielu a stávajú sa takmer neviditeľnými.
Počet ošetrení a doba medzi jednotlivými ošetreniami je vždy individuálna a nedá sa presne určiť.

IPL EXILITE - FOTOOMLADENIE

Doprajte svojej pleti mladistvý vzhľad bez vrások, novú a mladšiu pokožku. 

Fotoomladenie pomocou intenzívneho pulzného svetla IPL zmierňuje viditeľné známky starnutia, navracia pleti hebkosť, jemnosť a sviežosť. Podstatou starnutia kože sú zmeny kolagénu – bielkoviny dodávajúcej koži pevnosť. Pri starnutí sa zmenšuje objem a mechanické vlastnosti kolagénu. Koža sa tak stáva príliš natiahnutá a kompenzuje si to zriasením, prejavom čoho je vráska. Ošetrenie IPL fotoomladením výrazné dlhodobo zlepšuje kvalitu pleti, ošetrenie navracia pleti hebkosť, jemnosť a sviežosť. Zároveň umožňuje odstránenie jemných vrások, zosvetliť pigmentové škvrny, uzavrieť rozšírené póry, odstrániť jazvy po akné a zmierniť rôzne nedokonalosti spôsobené narušením žiliek a kapilár. Fotoomladenie je možné prevádzať ako na tvári, tak na ostatných častiach tela obvykle vystavených slnku (krk, dekolt a ruky).

Odporúčame 4 – 6 ošetrení. Intervaly medzi jednotlivými ošetreniami 1– 2 týždne. Počet ošetrení a doba medzi jednotlivými ošetreniami je vždy individuálna a nedá sa presne určiť.

Ošetrenie je v zásade bezbolestné, veľmi rýchle, trvá v závislosti od rozsahu od 5 do 30 minút. Po ošetrení necítite žiadnu bolesť, môžete sa okamžite zaradiť do bežného života.

Výsledky ošetrenia:

• Pôsobí hĺbkovo a tým vyhladzuje jemné vrásky a mení vzhľad kože

• Zlepší sa pružnosť a pevnosť kože, celkovo sa pokožka napne

• Jemné vrásky zmiznú

• Vyrovnáva farbu pokožky a vytvára mladistvý vzhľad

• Efektívne lieči cievne a pigmentové lézie

• Zvyšuje napätie pokožky

• Redukuje rozšírené póry

• Stimuluje imunitnú reakciu kože

• Znižuje počet zapálených vyrážok

• Odstraňuje červeno-fialové a hnedé fľaky po vyrážkach

• Vylepší textúru kože

IPL EXILITE - LIEČBA AKNÉ

Akné je jedno z najrozšírenejších kožných ochorení. Najčastejšie sa začína prejavovať v období puberty, pretože vtedy nastáva prudké zvýšenie tvorby pohlavných hormónov a to má za následok zvýšenú tvorbu kožného mazu. Najčastejšie sa akné vyskytuje na miestach kde je najviac mazových žliaz a to: na tvári, chrbte a hrudníku. Veľmi účinnou novinkou v liečbe akné, je využitie intenzívneho pulzného svetla IPL pri ktorom dochádza k stimulácii kožného mazu. IPL pôsobí presne do vrstvy pokožky, kde vznikajú zápalové procesy. Zároveň dochádza k vylepšenie textúry kože a redukcii rozšírených pórov. Intenzívne pulzné svetlo IPL je najúčinnejšia forma liečby akné. Ošetrenia však musia byť pravidelné, aby sa dosiahol čo najlepší efekt.

Odporúčame 2 ošetrenia týždenne po dobu 4 a 5 týždňov. Na udržiavanie odporúčame 1 až 2 ošetrenia za mesiac. Počet ošetrení a doba medzi jednotlivými ošetreniami je vždy individuálna a nedá sa presne určiť.

IPL EXILITE - ODSTRÁNENIE PIGMENTÁCIÍ

Pigmentové škvrny a farebné nerovnosti pleti na tvári či na rukách predstavujú kozmetický defekt, ktorý mejkapom neprekryjete. U mladých ľudí vplyvom užívania hormonálnej antikoncepcie, alebo počas tehotenstva vplyvom vysokej hladiny ženského pohlavného hormónu estrogénu, niekedy v súvislosti s užívaním niektorých vnútorných, alebo vonkajších látok – kozmetika, parfémy, dochádza k tvorbe tmavých pigmentových škvŕn na miestach prístupných slnečnému žiareniu, teda na tvári, krku, niekedy na rukách alebo na dekolte. Podobný problém prichádza s vekom a v procese tzv. photo agingu, teda pri starnutí kože spôsobenom slnečným žiarením. Postihuje aj mužov, nielen na tvári ale aj na hrudníku alebo na chrbtoch rúk. Momentálne najúčinnejším spôsobom na odstránenie pigmentových škvŕn a farebné nerovnosti pleti na tvári, dekolte alebo iných častiach tela je použitie intenzívneho pulzného svetla IPL.

Odporúčame 4 až 6 ošetrení. Intervaly medzi jednotlivými ošetreniami sú 2 až 4 týždne. Počet ošetrení a doba medzi jednotlivými ošetreniami je vždy individuálna a nedá sa presne určiť.

IPL EXILITE - ODSTRÁNENIE ŽILIEK

Popraskané cievky sú kozmetický problém a prejavuje sa malými viditeľnými žilkami na lícach a nose. Vznikajú zväčša na normálnej a suchej pokožke, ktorá je jemná a citlivá na vonkajšie i vnútorné vplyvy. Ich vytvorenie môže zapríčiniť:

• nešetrné a nedostatočné ošetrovanie pokožky
• časté naparovanie
• silné masáže
• prudké opaľovanie
• poškodenie nechránenej pleti slnkom
• chladom a vetrom
• dedičné a hormonálne vplyvy
• vysoký krvný tlak
• ochorenie žalúdka a čriev
• chronická zápcha
• poruchy trávenia
• nadmerné požívanie alkoholu a fajčenie

Najúčinejším spôsobom na odstránenie rozšírených cievok a zlepšenie textúry pokožky na tvári, na dekolte alebo iných častiach tela je použitie intenzívneho pulzného svetla IPL. Je šetrný voči pokožke, nepoškodzuje okolité tkanivá a nepáli kožu. V súčasnosti je to najúspešnejšia metóda v oblasti estetickej medicíny.

Odporúčame 4 až 6 ošetrení. Intervaly medzi jednotlivými ošetreniami 2 až 4 týždne. Počet ošetrení a doba medzi jednotlivými ošetreniami je vždy individuálna a nedá sa presne určiť.

KONTRAINDIKÁCIE

Tehotenstvo, čerstvo opálená pokožka, užívanie liekov proti akné v posledných 6 mesiacoch, aktuálne užívanie liekov na riedenie krvi, epilepsia, diabetes, zlé hojenie pokožky v minulosti, alergia na svetlo. Neošetrujú sa tetované partie, materské znamienka a pod.

Seo servis

Design by GOLDEN TAN 2010