Naším cielom je uspokojit požiadavky všetkých zákazníkov, ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách.Naším cielom je uspokojit požiadavky všetkých zákazníkov, ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách.Naším cielom je uspokojit požiadavky všetkých zákazníkov,Naším cielom je uspokojit požiadavky všetkých zákazníkov, ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách.Naším cielom je uspokojit požiadavky všetkých zákazníkov, ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách. Naším cielom je uspokojit požiadavky všetkých zákazníkov, ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách.ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách.ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách.ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách.ktorý hladajú bezpecné a kvalitné opalovanie v soláriách.

GoldenTan - Bratislava Petržalka

Collagenová terapia

OMLAĎTE VAŠU POKOŽKU S PRÍRODNÝM KOLAGÉNOM

V snahe vyzerať mladšie je potrebné komplexné ošetrenie, nestačí riešenie jednej vrásky!

Určené pre všetky ženy, atlétky, matky, manželky, manažérky rodiny, študentky, praktikantky – jednoducho vyjadrené, pre všetky ženy.

Náš kolagén

Alisun 200 Collagen

Collagen Alisun

Jemná červená svetelná terapia s Alisun 200 Collagen Intense výrazne spomaľuje starnutie a podporuje pokožku, aby si udržiavala svoju pevnosť. Trubice Alisun Intense Collagen boli špeciálne vytvorené pre Alisun 200 Collagen. Jemné červené svetelné vlny (633 nm) zariadenia Alisun 200 Collagen stimulujú pokožku, aby znovu spustila tvorbu kolagénu a elastínových vlákien v hlbokých vrstvách dermisu.

Pripravujeme

Q-med 42 Collagen Bodywave

Q-med 42 Collagen BodyWave

Vertikálne Collárium talianského výrobcu.

To nie je ani UV, ani laser, je to fototerapia!

Čo spôsobuje starnutie kože

V mladosti je naša koža výborne zásobovaná živinami a vytvára dostatočné množstvo kolagénu a elastínu, a tak je koža pevná, pružná a hydratovaná. Už po 25. roku života sa znižuje zásobovanie pokožky živinami, spomaľuje sa látková premena a výrazne klesá tvorba kolagénu a elastínu vo fibroblastoch. Keďže je kolagén hlavnou "výplňou" spojivového tkaniva a tvorí 70% hmotnosti kože, jeho úbytok vedie k jej ochabnutiu. Koža stráca pevnosť, pružnosť a hydratáciu, spomaľuje sa regenerácia buniek, koža je unavenejšia, bledšia a nerovnomernejšia, objavujú sa prvé známky starnutia a prvé vrásky, ktoré sa s pribúdajúcim vekom prehĺbujú.

Čo je Kolagén

Kolagén, fibrózny proteín, je primárnou podporou pokožky. Dodáva pokožke pevnosť a pružnosť, takisto ako aj podstatnú schopnosť zadržiavať vlhkosť. Kolagén je tvorený fibroblastami, nevyhnutnými bunkami spojivového tkaniva. V priebehu rokov fyziologické ukladanie kolagénu sa znižuje, a následkom toho je strata pevnosti pokožky. Vo veku približne 40-45 rokov sa „stratum corneum„ (horná vrstva) pokožky zhusťuje, zatiaľ čo dermis sa stáva postupne tenšou. Dôvodom, prečo sa tak deje, je vlastne to, že kolagén, podporujúci fungovanie, sa postupne znižuje.

Účinky kolagénovej terapie

• Buduje zdravú kolagénovú sieť

• Viditeľný omladzujúci účinok

• Vyhladenie jemných vrások a redukcia hlbokých vrások

• Zlepšuje elasticitu pokožky, pevnosť a pružnosť

• Oživenie bunkovej regenerácie

• Znovuspevnenie pokožky - pomáha v prevencii proti celulitíde

• Zvýšenie absorpcie vlhkosti pokožkou a uchovanie si vlhkosti

• Zlepšenie príjmu kyslíka

• Obnovenie kolagénových a elastických vlákien

• Aktivácia metabolizmu minerálov pokožky

• Pomáha urobiť pokožku jemnejšiu a sviežejšiu

• Žiadne vedľajšie účinky alebo poškodenia

• Bez bolesti

• Boji proti starnutiu

• Oživení pokožky

*/

- Schin-ichiro Takezaki a i.: Light-emitting Diode Phototherapy at 630nm Increases Local Levels of Skin-homing T-cells in Human Subjects, J Nippon Med Sch 2006; 73 (2).

- R. Glen Calderhead, MSc, DrMedSci, FRSM: The Photobiology of LED Phototherapy.

- Marshall Star Vol.41/No. 16 NASA space technology shines new light on healing.

- Harry T. Whelan, M.D. a i.: NASA Light-Emitting Diode Medical Program – Progress in Space Flight and Terrestrial Applications.

- G. Kesava Reddy a i.: Laser Photostimulation of collagen production in healing rabbit Achilles tendons.

Ako funguje kolagénová terapia

Stimulácia syntézy Kolagénu v starnúcej pokožke ukázala redukciu vrások a zlepšenie štruktúry pokožky. Toto je nová estetická možnosť, ako bojovať proti efektu starnutia. 633 nm je najefektívnejšie červené svetlo, veľmi dobre známe z literatúry, ktoré stimuluje kožné bunky a aktivuje spustenie reakcií potrebných na to, aby sa dosiahla reorganizácia a spevnenie pokožky, podporujúcich jej základy. 633 nm červené svetlo upravuje aktivitu kľúčových buniek v dermise, v bunke spojivového tkaniva, ktoré produkujú kolagén. Mnohé vedecké štúdie* preukazujú, že špecifická vlnová dĺžka (633nm, normálne obsiahnutá vo viditeľnom svetelnom spektre) je schopná stimulovať aktivitu fibroblastov, buniek pokožky, ktoré sú zamerané na produkciu kolagénu, proteínu zodpovedného za kompaktnosť a celistvosť pokožky. Svetlo 633nm je absorbované fibroblastami; vo vnútri každého fibroblastu sú pomerne malé mikroorganizmy, ktoré sa nazývajú mitochondrie, ktoré sú zodpovedné za syntézu ATP (energetickú rezervu molekúl). Táto stimulácia spôsobuje zvýšenie bunkovej aktivity a, ako následok, vyššiu úroveň produkcie kolagénu. Svetlo 633nm chráni a zmierňuje pred účinkami starnutia, bojuje proti strate tonusu, dodáva pevnosť na povrchu celého tela a to neinvazívnym spôsobom a bez vedľajších účinkov. Kolagénová terapia nezohrieva pokožku ako ostatné terapie proti starnutiu. Je to pohodlná, relaxačná terapia a môže byť používaná každým, bez ohľadu na typ pokožky, pohlavie alebo vek.

Typy procedúr

Trvá nejaký čas, aby sa zlepšila štruktúra vašej pokožky. Kolagénová terapia v Collariu by mala trvať najmenej 6 až 8 týždňov, aby sa vytvorili stimulačné účinky a dosiahli maximálne výsledky. Prvé výsledky sú viditeľné už po 5 procedúrach. Rozsiahla štúdia preukázala, že: 97% klientov pociťuje pevnosť a pružnosť pokožky celého tela, 97% klientov pozoruje výrazný efekt liftingu tváre, krku a na dekolte, 88% klientiek zaznamenalo značnú celkovú vitalizáciu pokožky. (Pozorovacie štúdia po dobu troch mesiacov, rok 2008, klinika Piano, Švajčiarsko).

COLAGEN BEAUTY REVITAL

Vhodná pre vekovú skupinu nad 35 rokov

Odporúčame 20 minút 2-3x týždenne, v trvaní 6 až 10 týždňov a udržiavanie 1x týždenne.

Pred procedúrou Po procedúre

COLAGEN BEAUTY VITAL

Vhodná pre vekovú skupinu do 35 rokov

Odporúčame 10 minút 2-3x týždenne, v trvaní 5 až 8 týždňov a udržiavanie 1x týždenne.

Pred procedúrou Po procedúre
Seo servis

Design by GOLDEN TAN 2010